מיוחד: אלבום העולם המופלא 2, "החי והצומח" עולה במלואו היום -לראשונה- לרשת

העולם המופלא 2 :"החי והצומח", כללי הוספת תגובה

לאחר עבודה ארוכה, אני שמח  מאוד להעלות היום את אלבום "העולם המופלא" השני, החי והצומח במלואו לרשת.  האלבום הינו מיני אנציקלופדיה ומאגר ידע לנושאים רבים ומגוונים שכמו תמיד מלווים בטקסט עשיר ואיורים מרהיבים.  בין מגוון הנושאים שהאלבום המרתק הזה הקיף, ניתן למצוא את עולם הפרחים, עולם החרקים, הדו-חיים, עולם הזוחלים על שלושת חלקיו, היונקים וגוף האדם על מורכבותו. בנוסף, מתחת לכל קלף, בכל שלושת האלבומים של העולם המופלא המצויים באתר, מופיע מספרו וכותרתו המלאה.
אני מזמין אתכם להיכנס לאלבום, לשוטט אט אט , לתור ולגלות מחדש את העולם המופלא שמקיף אותנו !

( מצורפים לפוסט: תמונת הכריכה, דף הפתיחה ועמוד מהאלבום )

העולם המופלא החי והצומח

הנה הטקסט שצורף לעמוד השני של האלבום:

" למורים, הורים ונוער

הטבע הוא מקור בלתי נידלה של לימוד העולם הסובב אותנו. הטבע הוא כעין חזיון ענקי שבו אנו מסוגלים להתבונן ולעקוב אחר אותם יצורים חיים אשר אנו חיים איתם על כדור הארץ בהרמוניה עולמית. אנו מסוגלים להתבונן במעופתו האצילה, מלאת ההוד של הנשר או בגלגולים של זחלים בעלי צורה דוחה למדי הנהפכים לפרפרים מרהיבים, או בקסמו ובמסתוריותו של הסחלב, או במרוצתו המהירה של הצבי לאורך ערבות אפריקה. מצד שני אנו למדים להכיר גם את התפקידים המורכבים, אותם ממלא גופנו, דבר המאפשר לנו לנוע, לחוש ומעל לכל לחשוב ולהרהר במתנה הנהדרת שהעניק לנו האל.

העולם המופלא 2 חי וצומח הוא אלבום צבעוני שיצא לאור לאחר מחקר מעמיק ומקיף המאפשר לנו להכיר את רוב ממלכת החי והצומח.

באמצעות הדבקת התמונות באלבום על-ידי ילדים ומבוגרים, הם לומדים על הגוון העצום והצורות הרבות והמגוונות שהטבע יצר. להבין את הטבע משמעו לחיות בהרמוניה שלמה עם העולם הסובב אותנו, ומעל לכל עם עצמנו. כל דבר נברא ונשמר בסדר על-ידי אב החוכמה- הטבע.

בברכה

נירם בע"מ "

חי וצומח דף הפתיחה

טעימה מעמוד השבטים האפריקאים:

שבטים אפריקאים

הוספת תגובה

להכנס RSS תגובות RSS פוסטים
WP Theme & Icons by N.Design Studio
התאמה לעברית: We CMS